چرا خدمات مشاوره سئو میهن لرن؟

سایت میهن لرن در سال 1391 تاسیس و از سال 1393 به‌صورت جدی فعالیت خود را در زمینه‌های طراحی سایت، امنیت وب‌سایت‌ها، راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و آموزش سئو شروع کرد. هم‌اکنون با گذشت 10 سال فعالیت، تعداد دانشجویان ما از مرز 20 هزار نفر گذشته است.

البته فعالیت ما صرفا در زمینه آموزشی نیست و مجموعه فنی میهن لرن، سایت‌های مختلفی را در زمینه‌های فروشگاهی و خدماتی مدیریت و روی بهینه‌سازی آن‌ها کار می‌کند.

با انتخاب خدمات مشاوره سئو، در واقع شما از تجربیات مدیر سئو میهن لرن، یعنی مهندس حکیمی نیا، و تجربه‌های مثبت و منفی سایت تمامی دانشجویان ما در زمینه سئو بهره‌مند خواهید شد.

مزیت مجموعه میهن لرن این است که در سالهاست در زمینه سئو در حال برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و خصوصی هست. همین موضوع باعث شده است تا با بررسی سایت دانشجویانمان که در زمینه‌های محتلف فعالیت دارند، تجربیات ارزشمندی از زمینه‌های کاری مختلف در بحث سئو کسب کنیم.

چرا به خدمات مشاوره سئو نیاز دارم؟

سئو یک فرایند حساس است و حتی جزئی‌ترین فعالیت‌ها که ممکن است اصلا به چشمتان نیاید، می‌تواند روی سئوی سایت تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

حتی اگر در حال یادگیری سئو هستید، بهتر است پس از مدتی که روی سئوی سایتتان کار کردید، از یک نظرات و تجربیات یک متخصص استفاده کنید تا مطمئن شوید که مسیر را به‌صورت کاملا بهینه و خوب پیش می‌روید.

همچنین اگر در سئوی آف پیج (مواردی مانند لینک سازی خارجی و…) تجربه‌ای ندارید، پیشنهاد می‌شود که بدون مشورت با متخصص سئو، اقدام به لینک سای نکنید، چون ممکن است منجر به کسب نتایج معکوس شود و سایتتان در گوگل پنالتی شود و یا هزینه‌ای که برای رپورتاژ و لینک سازی خارجی انجام می‌دهید، هدر رود.

درهرصورت، شما می‌توانید با 590 هزار تومان هزینه 1 ساعت مشاوره، از هدر رفتن میلیون‌ها تومان پول جلوگیری کنید و از منابع، استفاده بهتر و بهینه‌تری داشته باشید و سریع‌تر سایتتان را به صفحه اول گوگل برسانید.

چه خدماتی در مشاوره سئو ارائه می‌شود؟

از آنجایی که هدف ما این است تا شما نتایج بسیار مطلوبی از مشاوره سئو دریافت کنید، خدمات مشاوره سئوی ما به‌صورت کاملا تخصصی برنامه ریزی شده‌اند. شما با مشاهده هر کدام از پلن‌های مشاوره سئو می‌توانید متوجه شوید که دقیقا چه خدماتی ارائه می‌شود.

اما به‌صورت عمومی برای کلیه پلن‌ها، خدمات زیر برای کلیه پلن‌های مشاوره سئو تقدیم‌تان می‌شود.

 • ارائه چک لیست‌های عمومی سئو به‌صورت فایل PDF، تا پس از مشاوره هم بتوانید نکته به نکته مواردی که بیان شده است را اجرا کنید.
 • ارائه فایل ویدیویی ضبط شده از جلسه مشاوره سئو برای اینکه بتوانید مجدد به مرور جلسه بپردازید.
 • ارسال پستی رایگان کتاب دکترای سئو تالیف سعید حکیمی نیا و فروغ شریعتمداری، برای اینکه پس از مشاوره هم روی یادگیری و افزایش دانش و مهارت خود کار کنید. همچنین اگر سایتتان وردپرسی باشد، کتاب سئو وردپرس هم به‌عنوان کتاب مکمل، به‌صورت رایگان ارسال خواهد شد. مجموع ارزش این دو کتاب به‌همراه ارسال پستی 155 هزار تومان است.

تحقیق کلمات کلیدی

تومان 590,000 یک ساعت مشاوره
 • بررسی موردی صفحات قبلی سایت و بررسی

  اینکه آیا درست تارگت شده‌اند یا خیر.
 • راهنمایی برای انجام صحیح تحقیق کلمات

  برای افزایش فروش و یا آگاهی برند.
 • ارائه نکاتی در خصوص بازاریابی محتوایی.
 • بررسی موردی سئو محتوا.
محبوب

سئو تکنیکال

تومان 610,000 یک ساعت مشاوره
 • بررسی موردی صفحات سایت در GTMetrix و

  ارائه راهنمایی برای بهبود رتبه سرعت.
 • در صورتی که مواردی مانند AMP و CDN برای

  نیاز باشد، راهنمایی نصب صورت می‌گیرد.
 • ساختار URL های سایت بررسی می‌شود.
 • درصورت نیاز، سایت مپ و فایل Robots.txt

  برای بهینه سازی کرال باجت، بهینه می‌شوند.

سئو خارجی

تومان 650,000 یک ساعت مشاوره
 • بررسی کیفیت پروفایل بک لینک
 • ارائه پیشنهاداتی جهت بهبود لینک سازی
 • ارائه پیشنهادهایی جهت بهبود برندینگ
 • بررسی و disavow کردن لینک‌های مخرب

چگونه خدمات مشاوره سئو را سفارش دهم؟

برای ثبت سفارش هر کدام از پلن‌های مشاوره سئو که مایل به استفاده از آن هستید، کافی است روی دکمه رزور کلیک کنید. پس از آن در فرم مربوطه اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید و در قسمت توضیحات نیز آدرس سایتتان را درج نمایید. در مرحله بعدی و پس از پرداخت، اطلاعاتتان در سایت ثبت شده و تا 6 ساعت بعد زمان مشاوره از طریق پیامک با شما هماهنگ می‌شود. مشاوره‌ها معمولا در روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 17 تا 22 انجام می‌شود.