ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (14 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پکیج ویژه “آموزش فارسی دوره MTCNA میکروتیک”

به نام خالق زیبایی ها

بدون تردید می توان گفت که این روز ها میکروتیک محبوبترین برند تولید تجهیزات شبکه در بین مطرح ترین کمپانی های بین المللی این حوزه می باشد و خبر خوش آن که شما با یادگیری دانش میکروتیک می توانید خیلی زود در کشورمان صاحب شغل شوید چراکه میکروتیک بازار بسیار گرمی در حوزه شبکه دارد و نامی آشنا برای تمامی افراد است.

پکیج آموزشی MTCNA میکروتیک

در سری مجموعه های آموزشی “فراتر از استادی در میکروتیک” ما نه تنها بطور کامل به شما سرفصل های رسمی میکروتیک را آموزش می دهیم تا بر آنها تسلط پیدا کنید بلکه فراتر از سرفصل استاندارد نیز می رویم و مباحثی که برایتان کاربردیست و بعنوان یک مهندس شبکه باید بدانید را ارائه می دهیم بعنوان مثال باتوجه به اینکه امروزه اکثر فناوری ها بر بستر گوشی های هوشمند و به کمک اپلیکیشن ها انجام میشود ما در دوره MTCNA به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از گوشی همراه خود میکروتیک را کانفیگ کنید! بدون شک علاوه بر کیفیت فوق العاده آموزش ما، مباحثی از این قبیل نیز کاملا پکیج آموزشی میهن لرن را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد.

دوره آموزشی MTCNA پیش نیاز تمامی دوره های میکروتیک می باشد و همچنین یکی از پر محتواترین مدارک میکروتیک نیز به شمار می آید و با مشاهده کامل این دوره بر RouterOS یا همان سیستم عامل میکروتیک تسلط خواهید یافت و راه نیز باز می شود تا دوره های حرفه ای تر مانند وایرلس میکروتیک (مدرک MTCWE) را نیز بتوانید یاد بگیرید و بیشتر به این حوزه نفوذ کنید.

 

 • سرفصل آموزشی دوره MTCNA میکروتیک:
 1. معرفی کامل و بی کم و کاست میکروتیک (میکروتیک چیست)
 2. روش های مختلف ارتباط و کانفیگ میکروتیک (محیط گرافیکی و مبتنی بر خط فرمان)
 3. نحوه نصب، بروزرسانی و پشتیبان گیری از سیستم عامل میکروتیک
 4. نحوه IP دهی به روتربرد میکروتیک و دسترسی روتر به اینترنت
 5. نحوه راه اندازی DHCP Server در میکروتیک (IP دهی اتوماتیک به کلاینت ها)
 6. نحوه ایجاد DNS Server در میکروتیک
 7. نحوه ارتقا امنیت کلاینت ها به کمک ARP List
 8. بررسی و آموزش بحث روتینگ (مسیریابی) در میکروتیک
 9. آموزش کامل وایرلس طبق سرفصل دوره
 10. آموزش کامل مباحث امنیتی و استفاده از فایروال
 11. آموزش Mangle و Nat در میکروتیک
 12. آموزش انواع Tunnel ها در میکروتیک
 13. آموزش مبحث مانیتورینگ در میکروتیک
 14. آموزش ابزار های کاربردی RouterOS مثل SMB برای اشتراک گذاری فایل
 15. آموزش کانفیگ میکروتیک به کمک گوشی های اندرویدی
 16. آموزش ایجاد Hotspot و مدیریت دسترسی کاربران به اینترنت
 17. و سایر مباحث کاربردی دیگر.

 

 بعد از مشاهده این دوره:

 1. آمادگی کامل برای آزمون بین المللی میکروتیک را کسب خواهید کرد
 2. آمادگی کامل برای ورود به بازار کار شبکه های مبتنی بر میکروتیک را خواهید داشت
 3. خواهید توانست شبکه ی مدنظر را با استفاده از تجهیزات میکروتیک در سریعترین زمان ممکن راه اندازی کنید.

محتوای پکیج: نزدیک به 7 ساعت فیلم آموزشی سرفصل رسمی میکروتیک برای دوره MTCNA و مباحث کاربردی که در شبکه های میکروتیک به کارتان خواهد آمد. مباحثی که در این دوره تدریس می شود کاملا بزور و آپدیت می باشد.

اگر قبل از خرید این پکیج، می خواهید باز هم درمورد میکروتیک بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله “چرا باید میکروتیک یاد بگیریم” را مطالعه کنید و بدون شک انگیزه تان برای یادگیری میکروتیک دو برابر خواهد شد.

قیمت پکیج: 38 هزار تومان

380,000ریال – خرید و پرداخت آنلاین

 

جهت تضمین کیفیت سه قسمت اولیه این دوره بطور رایگان تقدیم می شود:

قسمت اول:

قسمت دوم:

قسمت سوم:

 

همچنین این پکیج به مدت یک هفته گارانتی ویژه می باشد، یعنی درصورت عدم رضایت مبلغ کامل عودت خواهد شد و نیز بطور مادام العمر پشتیبانی برای مشتریان برقرار خواهد بود.

مدرس: مهندس سعید حکیمی

ناشر رسمی: میهن لرن

به نام خالق زیبایی ها بدون تردید می توان گفت که این روز ها میکروتیک محبوبترین برند تولید تجهیزات شبکه در بین مطرح ترین کمپانی های بین المللی این حوزه می باشد و خبر خوش آن که شما با یادگیری دانش میکروتیک می توانید خیلی زود در کشورمان صاحب شغل شوید چراکه میکروتیک بازار بسیار گرمی در حوزه شبکه دارد و نامی آشنا برای تمامی افراد است. در سری مجموعه های آموزشی "فراتر از استادی در میکروتیک" ما نه تنها بطور کامل به شما سرفصل های رسمی میکروتیک را آموزش می دهیم تا بر آنها تسلط پیدا کنید بلکه فراتر از سرفصل استاندارد نیز می رویم و مباحثی که برایتان کاربردیست و بعنوان یک مهندس شبکه باید بدانید را ارائه می دهیم بعنوان مثال باتوجه به اینکه امروزه اکثر فناوری ها بر بستر گوشی های هوشمند و به کمک اپلیکیشن ها انجام میشود ما در دوره MTCNA به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از گوشی همراه خود میکروتیک را کانفیگ کنید! بدون شک علاوه بر کیفیت فوق العاده آموزش ما، مباحثی از این قبیل نیز کاملا پکیج آموزشی میهن لرن را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد. دوره آموزشی MTCNA پیش نیاز تمامی دوره های میکروتیک می باشد و همچنین یکی از پر محتواترین مدارک میکروتیک نیز به شمار می آید و با مشاهده کامل این دوره بر RouterOS یا همان سیستم عامل میکروتیک تسلط خواهید یافت و راه نیز باز می شود تا دوره های حرفه ای تر مانند وایرلس میکروتیک (مدرک MTCWE) را نیز بتوانید یاد بگیرید و بیشتر به این حوزه نفوذ کنید.   سرفصل آموزشی دوره MTCNA میکروتیک: معرفی کامل و بی کم و کاست میکروتیک (میکروتیک چیست) روش های مختلف ارتباط و کانفیگ میکروتیک (محیط گرافیکی و مبتنی بر خط فرمان) نحوه نصب، بروزرسانی و پشتیبان گیری از سیستم عامل میکروتیک نحوه IP دهی به روتربرد میکروتیک و دسترسی روتر به اینترنت نحوه راه اندازی DHCP Server در میکروتیک (IP دهی اتوماتیک به کلاینت ها) نحوه ایجاد DNS Server در میکروتیک نحوه ارتقا امنیت کلاینت ها به کمک ARP List بررسی و آموزش بحث روتینگ (مسیریابی) در میکروتیک آموزش کامل وایرلس طبق سرفصل دوره آموزش کامل مباحث امنیتی و استفاده از فایروال آموزش Mangle و Nat در میکروتیک آموزش انواع Tunnel ها در میکروتیک آموزش مبحث مانیتورینگ در میکروتیک آموزش ابزار های کاربردی RouterOS مثل SMB برای اشتراک گذاری فایل آموزش کانفیگ میکروتیک به کمک گوشی های اندرویدی آموزش ایجاد Hotspot و مدیریت دسترسی کاربران به اینترنت و سایر مباحث کاربردی دیگر.    بعد از مشاهده این دوره: آمادگی کامل برای آزمون بین المللی میکروتیک را کسب خواهید کرد آمادگی کامل برای ورود به بازار کار شبکه های مبتنی بر میکروتیک را خواهید داشت خواهید توانست شبکه ی مدنظر را با استفاده از تجهیزات میکروتیک در سریعترین زمان ممکن راه اندازی کنید. محتوای پکیج: نزدیک به 7 ساعت فیلم آموزشی سرفصل رسمی میکروتیک برای دوره MTCNA و مباحث کاربردی که در شبکه های میکروتیک به کارتان خواهد آمد. مباحثی که در این دوره تدریس می شود کاملا بزور و آپدیت…

بررسی کیفیت پکیج از تمامی ابعاد

کیفیت تصویر (720p HD) - 100%
کیفیت صدا (ضبط با رکوردر حرفه ای) - 100%
بروز بودن مباحث ارائه شده در آموزش - 100%
تسلط و مهارت مدرس - 100%
کاربردی بودن پکیج - 100%
سناریو محور - 93%

99%

تضمین کیفیت پکیج

بدون تردید این پکیج، کاربردی ترین بسته آموزشی میکروتیک دوره MTCNA در بازار ایران می باشد، به دلیل اینکه نه تنها سرفصل رسمی میکروتیک تدریس شده است؛ بلکه در کنار آن سایر مباحثی که باعث می شود پکیج کاربردی و مناسبِ بازار کار شود ارائه شده است. بهتر است حتما آنرا مشاهده کنید تا متوجه این توضیحات شوید.

امتیاز کاربران: 4.58 ( 2 رای)
99 bigtheme

همچنین ببینید

دانلود آموزش میکروتیک MTCNA

آموزش میکروتیک دوره MTCNA – قسمت دوم

به نام خالق عشق با دومین قسمت از مجموعه پرطرفدار “آموزش میکروتیک دوره MTCNA” همراه …

4 دیدگاه

 1. salam ,,khaste nabashid
  fail mikrotik-roter-os.ov
  baraye download kojasttttttttttttt?

 2. سلام استاد گرامی شما به ما ثابت شدین ممنون بابت پخش بسته جدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *