ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (32 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پکیج ویژه “آموزش فارسی دوره MTCNA میکروتیک”

به نام خالق زیبایی ها

بدون تردید می توان گفت که این روز ها میکروتیک محبوبترین برند تولید تجهیزات شبکه در بین مطرح ترین کمپانی های بین المللی این حوزه می باشد و خبر خوش آن که شما با یادگیری دانش میکروتیک می توانید خیلی زود در کشورمان صاحب شغل شوید چراکه میکروتیک بازار بسیار گرمی در حوزه شبکه دارد و نامی آشنا برای تمامی افراد است.

پکیج آموزشی MTCNA میکروتیک

در سری مجموعه های آموزشی “فراتر از استادی در میکروتیک” ما نه تنها بطور کامل به شما سرفصل های رسمی میکروتیک را آموزش می دهیم تا بر آنها تسلط پیدا کنید بلکه فراتر از سرفصل استاندارد نیز می رویم و مباحثی که برایتان کاربردیست و بعنوان یک مهندس شبکه باید بدانید را ارائه می دهیم بعنوان مثال باتوجه به اینکه امروزه اکثر فناوری ها بر بستر گوشی های هوشمند و به کمک اپلیکیشن ها انجام میشود ما در دوره MTCNA به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از گوشی همراه خود میکروتیک را کانفیگ کنید! بدون شک علاوه بر کیفیت فوق العاده آموزش ما، مباحثی از این قبیل نیز کاملا پکیج آموزشی میهن لرن را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد.

دوره آموزشی MTCNA پیش نیاز تمامی دوره های میکروتیک می باشد و همچنین یکی از پر محتواترین مدارک میکروتیک نیز به شمار می آید و با مشاهده کامل این دوره بر RouterOS یا همان سیستم عامل میکروتیک تسلط خواهید یافت و راه نیز باز می شود تا دوره های حرفه ای تر مانند وایرلس میکروتیک (مدرک MTCWE) را نیز بتوانید یاد بگیرید و بیشتر به این حوزه نفوذ کنید.

 

 • سرفصل آموزشی دوره MTCNA میکروتیک:
 1. معرفی کامل و بی کم و کاست میکروتیک (میکروتیک چیست)
 2. روش های مختلف ارتباط و کانفیگ میکروتیک (محیط گرافیکی و مبتنی بر خط فرمان)
 3. نحوه نصب، بروزرسانی و پشتیبان گیری از سیستم عامل میکروتیک
 4. نحوه IP دهی به روتربرد میکروتیک و دسترسی روتر به اینترنت
 5. نحوه راه اندازی DHCP Server در میکروتیک (IP دهی اتوماتیک به کلاینت ها)
 6. نحوه ایجاد DNS Server در میکروتیک
 7. نحوه ارتقا امنیت کلاینت ها به کمک ARP List
 8. بررسی و آموزش بحث روتینگ (مسیریابی) در میکروتیک
 9. آموزش کامل وایرلس طبق سرفصل دوره
 10. آموزش کامل مباحث امنیتی و استفاده از فایروال
 11. آموزش Mangle و Nat در میکروتیک
 12. آموزش انواع Tunnel ها در میکروتیک
 13. آموزش مبحث مانیتورینگ در میکروتیک
 14. آموزش ابزار های کاربردی RouterOS مثل SMB برای اشتراک گذاری فایل
 15. آموزش کانفیگ میکروتیک به کمک گوشی های اندرویدی
 16. آموزش ایجاد Hotspot و مدیریت دسترسی کاربران به اینترنت
 17. و سایر مباحث کاربردی دیگر.

15 روز گارانتی بازگشت وجه درصورت عدم رضایت

 بعد از مشاهده این دوره:

 1. آمادگی کامل برای آزمون بین المللی میکروتیک را کسب خواهید کرد
 2. آمادگی کامل برای ورود به بازار کار شبکه های مبتنی بر میکروتیک را خواهید داشت
 3. امکان راه اندازی شبکه ی مدنظر با استفاده از تجهیزات میکروتیک در سریعترین زمان ممکن را خواهید داشت.
 4. کانفیگ سریع روتر های میکروتیک برایتان امکان پذیر خواهد بود.

محتوای پکیج: نزدیک به 7 ساعت فیلم آموزشی سرفصل رسمی میکروتیک برای دوره MTCNA و مباحث کاربردی که در شبکه های میکروتیک به کارتان خواهد آمد. مباحثی که در این دوره تدریس می شود کاملا بزور و آپدیت می باشد.

اگر قبل از خرید این پکیج، می خواهید باز هم درمورد میکروتیک بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله “چرا باید میکروتیک یاد بگیریم” را مطالعه کنید و بدون شک انگیزه تان برای یادگیری میکروتیک دو برابر خواهد شد.

قیمت پکیج: 38 هزار تومان

380,000ریال – خرید و پرداخت آنلاین

 

جهت تضمین کیفیت سه قسمت اولیه این دوره بطور رایگان تقدیم می شود:

قسمت اول:

قسمت دوم:

قسمت سوم:

 

همچنین این پکیج به مدت دو هفته گارانتی ویژه می باشد، یعنی درصورت عدم رضایت مبلغ کامل عودت خواهد شد و نیز بطور مادام العمر پشتیبانی برای مشتریان برقرار خواهد بود.

مدرس: مهندس سعید حکیمی

ناشر رسمی: میهن لرن

به نام خالق زیبایی ها بدون تردید می توان گفت که این روز ها میکروتیک محبوبترین برند تولید تجهیزات شبکه در بین مطرح ترین کمپانی های بین المللی این حوزه می باشد و خبر خوش آن که شما با یادگیری دانش میکروتیک می توانید خیلی زود در کشورمان صاحب شغل شوید چراکه میکروتیک بازار بسیار گرمی در حوزه شبکه دارد و نامی آشنا برای تمامی افراد است. در سری مجموعه های آموزشی "فراتر از استادی در میکروتیک" ما نه تنها بطور کامل به شما سرفصل های رسمی میکروتیک را آموزش می دهیم تا بر آنها تسلط پیدا کنید بلکه فراتر از سرفصل استاندارد نیز می رویم و مباحثی که برایتان کاربردیست و بعنوان یک مهندس شبکه باید بدانید را ارائه می دهیم بعنوان مثال باتوجه به اینکه امروزه اکثر فناوری ها بر بستر گوشی های هوشمند و به کمک اپلیکیشن ها انجام میشود ما در دوره MTCNA به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از گوشی همراه خود میکروتیک را کانفیگ کنید! بدون شک علاوه بر کیفیت فوق العاده آموزش ما، مباحثی از این قبیل نیز کاملا پکیج آموزشی میهن لرن را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد. دوره آموزشی MTCNA پیش نیاز تمامی دوره های میکروتیک می باشد و همچنین یکی از پر محتواترین مدارک میکروتیک نیز به شمار می آید و با مشاهده کامل این دوره بر RouterOS یا همان سیستم عامل میکروتیک تسلط خواهید یافت و راه نیز باز می شود تا دوره های حرفه ای تر مانند وایرلس میکروتیک (مدرک MTCWE) را نیز بتوانید یاد بگیرید و بیشتر به این حوزه نفوذ کنید.   سرفصل آموزشی دوره MTCNA میکروتیک: معرفی کامل و بی کم و کاست میکروتیک (میکروتیک چیست) روش های مختلف ارتباط و کانفیگ میکروتیک (محیط گرافیکی و مبتنی بر خط فرمان) نحوه نصب، بروزرسانی و پشتیبان گیری از سیستم عامل میکروتیک نحوه IP دهی به روتربرد میکروتیک و دسترسی روتر به اینترنت نحوه راه اندازی DHCP Server در میکروتیک (IP دهی اتوماتیک به کلاینت ها) نحوه ایجاد DNS Server در میکروتیک نحوه ارتقا امنیت کلاینت ها به کمک ARP List بررسی و آموزش بحث روتینگ (مسیریابی) در میکروتیک آموزش کامل وایرلس طبق سرفصل دوره آموزش کامل مباحث امنیتی و استفاده از فایروال آموزش Mangle و Nat در میکروتیک آموزش انواع Tunnel ها در میکروتیک آموزش مبحث مانیتورینگ در میکروتیک آموزش ابزار های کاربردی RouterOS مثل SMB برای اشتراک گذاری فایل آموزش کانفیگ میکروتیک به کمک گوشی های اندرویدی آموزش ایجاد Hotspot و مدیریت دسترسی کاربران به اینترنت و سایر مباحث کاربردی دیگر.
15 روز گارانتی بازگشت وجه درصورت عدم رضایت
 بعد از مشاهده این دوره: آمادگی کامل برای آزمون بین المللی میکروتیک را کسب خواهید کرد آمادگی کامل برای ورود به بازار کار شبکه های مبتنی بر میکروتیک را خواهید داشت امکان راه اندازی شبکه ی مدنظر با استفاده از تجهیزات میکروتیک در سریعترین زمان ممکن را خواهید داشت. کانفیگ سریع روتر های میکروتیک برایتان امکان پذیر خواهد بود. محتوای پکیج: نزدیک به 7 ساعت فیلم آموزشی سرفصل رسمی میکروتیک برای دوره MTCNA و…

بررسی کیفیت پکیج از تمامی ابعاد

کیفیت تصویر (720p HD) - 100%
کیفیت صدا (ضبط با رکوردر حرفه ای) - 100%
بروز بودن مباحث ارائه شده در آموزش - 100%
تسلط و مهارت مدرس - 100%
کاربردی بودن پکیج - 100%
سناریو محور - 93%

99%

تضمین کیفیت پکیج

بدون تردید این پکیج، کاربردی ترین بسته آموزشی میکروتیک دوره MTCNA در بازار ایران می باشد، به دلیل اینکه نه تنها سرفصل رسمی میکروتیک تدریس شده است؛ بلکه در کنار آن سایر مباحثی که باعث می شود پکیج کاربردی و مناسبِ بازار کار شود ارائه شده است. بهتر است حتما آنرا مشاهده کنید تا متوجه این توضیحات شوید.

امتیاز کاربران: 4.65 ( 5 رای)
99 bigtheme

همچنین ببینید

دانلود آموزش میکروتیک MTCNA

آموزش میکروتیک دوره MTCNA – قسمت سوم

به نام خداوند مهربان با قسمت سوم از “دوره آموزشی MTCNA میکروتیک” به زبان فارسی …

12 دیدگاه

 1. سلام
  من ازکشور آلمان این پکیج روخریدم.ولی نمیتونم به هیچ طریقی لینک دانلود رو باز کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید
  با سپاس

  • سلام
   وقت بخیر
   بله، امروز عصر به مدت چند ساعت موقتا سرور دانلود قطع بود. هم اکنون مشکل بر طرف شده و می توانید با همان لینک دانلود خود را انجام دهید.
   چنانچه هر گونه مشکل دیگری داشتید در خدمتیم.
   با احترام

 2. سلام
  من این پکیج رو کامل مشاهده کردم واقعا عالی بود و منو راضی کرد. اومدم اینجا ضمن خسته نباشید گفتن خدمت مدرسش مهندس حکیمی عزیز به دوستانی که میخوان بخرن اعلام کنم که حتما اینکارو بکنن برای شروع میکروتیک خیلی خوبه.

  • با عرض سلام
   وقت بخیر
   از اینکه پکیج ما رضایت شما را جلب کرده بسیار خرسندیم و امیدواریم همواره اینگونه باشد.
   پکیج وایرلس میکروتیک مراحل نهایی را میگذارند و بزودی عرضه می شود، این آموزش نیز به علاقه مندان میکروتیک به شدت توصیه میشود چراکه مدرک MTCWE یکی از پرطرفدار ترین دوره های میکروتیک بوده و بازار کار خوبی دارد.
   جهت اطلاع سریع از پخش محصولات می توانید و یا دریافت کد های تخفیف در کانال تلگرام میهن لرن به ادرس t.me/mihanlearn می توانید عضو شوید.
   با آرزوی موفقیت

 3. با سلام
  میخواستم بدون پکیج میکروتیک که برای فروش گذاشتین شامل همین فیلم های که توی سایت گذاشتین هست یا نه بیشتره و همچنین وایرلس میکروتیک هم داخل این پکیج هست یا اینکه پکیچ جدای داره این قسمت

  • سلام
   وقت بخیر
   از این پکیج همین 3 قسمت که در سایت مشاهده میکنید بطور رایگان منتشر شده است تا بعنوان دمو کاربران عزیز بتوانند مشاهده نمایند.
   خیر پکیج وایرلس مدرک MTCWE جدا از این پکیج می باشد، در این پکیج فقط مدرک MTCNA آموزش داده می شود.
   چنانچه سوال دیگری بود در خدمتم.
   با احترام

 4. با درود واحترام
  میخواستم ببینم آیا مطالبی که تو این پکیج هست کامل تره یا مطالب پکیج ترکیبی با سیسکو
  مثلا تو اون پکیج مدیریت پهنای باند جهت کاربران هست ولی اینجا چیزی تو توضیحات نیست
  ممنون میشم راهنمایی کنید هرچه سریعتر

  • با سلام
   وقت بخیر
   این پکیج بسیار کاملتر و حرفه ای تر می باشد و جایگزین آن پکیج می باشد، در واقع تمامی ایرادات و سوالات کاربران که پس از مشاهده آن مجموعه بوجود آمده در اینجا آموزش داده شده و این پکیج بصورت مرتب پشتیبانی و آپدیت می شود. همچنین در این پکیج مدیریت کاربران آموزش داده می شود.
   شما می توانید این پکیج را در کنار پکیج های سیسکو خریداری کنید.
   چنانچه سوال دیگری بود در خدمتم.
   با آرزوی موفقیت

 5. salam ,,khaste nabashid
  fail mikrotik-roter-os.ov
  baraye download kojasttttttttttttt?

 6. سلام استاد گرامی شما به ما ثابت شدین ممنون بابت پخش بسته جدید

  • با سلام
   وقت بخیر
   خواهش میکنم نظر لطف شماست.
   انشالله که محصولات ما همواره رضایت شما را در بر داشته باشد.
   با آرزوی موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *