کتاب الکترونیکی و پادکست «داستان موفقیت دیجی کالا»

0
8

به نام خداوند مهربان

بدون تردید یکی از ابتدایی ترین شیوه های یادگیری از گذشته تاکنون، الگو گیری از صاحب نظران و افرادی که یکبار مسیر موفقیت را پیموده اند، بوده است. در سایت آموزشی میهن لرن نیز همواره سعی داشته ایم تا با استفاده از شیوه های آموزشی متفاوت، مطالب را به گونه ای منتقل کنیم تا درکی عمیق از آن مبحث در ذهن مخاطب پدیدار شود، خصوصا زمینه آموزشی دیجیتال مارکتینگ که سبک نوین بازاریابی در عصر حاضر می باشد و نیاز به ایجادِ ذهنیتی کاملا جدید است. از این رو در کتاب الکترونیکی و پادکست آموزشی امروز در نظر دارم تا با تحلیل دیجی کالا و بررسی 6 دلیل موفقیت این سایتِ پر آوازه، ابعاد موثر در موفقیت هر کسب و کار اینترنتی را مورد بررسی قرار دهم.

داستان موفقیت دیجی کالا چیست

دیجی کالا چگونه موفق شد؟

برای بررسی موفقیت دیجی کالا، شش ضلع را ترسیم کردم و جاهای خالی را با مهمترین عواملی که خود با آنها درگیر بوده ام و به کارایی شان ایمان دارم، پر کردم و سپس رئوس اضلاع با موارد زیر تکمیل شد:

  1. محتوا محوری (محتوا پادشاه است)
  2. داده کاوی و بررسی علاقه مخاطب
  3. نوآوری در ارائه ایده های از قبل موجود
  4. کیفیت خدمات و محصولات
  5. اهمیت به بخش نظرات کاربران
  6. و مجدد تاکید بر محتوا محوری

بصورت مفصل و کامل، هر کدام از گزینه های موفقیت دیجی کالا را در فایل صوتی و کتاب الکترونیکی توضیح داده ام. همچنین باتوجه به اینکه این مطلب را قبلا برای کتاب صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ نوشته ام، برای مطالعه بیشتر به این کتاب نیز می توانید مراجعه کنید.

همچنین بخوانید:  5 اصل شگفت انگیز در سئو سایت

آیا می توانم به اندازه دیجی کالا موفق شوم؟

مطالبی که در رابطه با داستان موفقیت دیجی کالا ارائه شدند، مفاهیمی نیستند که از عهده شما بر نیاید. بعنوان مثال بحث بازاریابی محتوا که در این موفقیت دیجی کالا نقش بسیار برجسته ای داشته، مبحثی است که براحتی در زمینه تخصصی خود می توانید اجرا کنید و مخاطبانِ بسیاری را از این شیوه بدون هیچگونه هزینه ای و بصورت رایگان به سایت خود جذب کنید یا نوآوری که دیجی کالا انجام داده و باعث شده است تا ماندگار شود، نوآوری آنچنان پیچیده ای نیست، ایده از قبل وجود داشته و صرفا با شیوه ای متفاوت ارائه شده است؛ شما نیز می توانید با کمی وقت گذاشتن و فکر کردن، نوآوری هایی از این دست، طراحی کنید و در زمینه کاری خود موفق شوید.

آیا طراحی «دیجی بن» و ارائه تخفیف به این شیوه دشوار بود؟! قطعا خیر.

دیجی بن، هم ایده ای است که هنوز برای هر سایتی کارایی دارد و هم از نظر فنی پیاده سازی آن اصلا دشوار نیست. حتی چنانچه سیستم سایت شما وردپرس باشد، با نصب افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards براحتی و بدون اینکه نیاز به کدنویسی باشد، می توانید این سیستم را پیاده سازی کنید.

از طرفی عده از دوستان همواره می گویند، دیگر با وجود دیجی کالا، باید بیخیال راه اندازی فروشگاه اینترنتی شد. اما آیا بامیلو بعد از دیجی کالا بوجود نیامد و موفق نشد؟!

مهم یک نوآوری کوچک و خلاقانه است که در شش نکته کلیدی، در این کتاب الکترونیکی و پادکست آمده است.

همچنین بخوانید:  معرفی کتاب «صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ»

جهت شنیدن پادکست، می توانید روی دکمه Play کلیک کنید:

دانلود فایل صوتی

و یا برای دانلود رایگان کتاب الکترونیکی روی دکمه زیر کلیک کنید:

[box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”100%”] دانلود کتاب

فرمت کتاب: PDF

حجم: 1.5 مگابایت

[/box]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید