ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (14 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

این سایت 500 میلیون تومان در ماه درآمد دارد

به نام خالق عشق و زیبایی

در اینترنت همه چیز نامحدود تعریف می شود، حتی اقتصاد. منظورم این است، هیچ محدودیتی وجود ندارد که 1000 تومان یا یک میلیارد تومان در ماه درآمد داشته باشید، این کاملا به خودتان بستگی دارد. و چه فرصت خوبیست، گاهی فرصت داشتن خود بزرگترین نعمت است.

اکنون این فرصت وجود دارد که تلاش کنید و بدانید که قطعا نتیجه می گیرید. برای افزایش انگیزه تان در این کتاب الکترونیکی درآمد دو سایت بزرگ اینترنتی در ایران را تحلیل کرده و عینا متوجه می شوید که یک سایت در ماه بالای 500 میلیون تومان درآمد از فروش فایل و دیگری بالای 50 میلیون تومان در ماه درآمد از درج فقط تبلیغات دارد.

بعد از مطالعه این فایل PDF یازده صفحه ای، قدم به قدم شما را راهنمایی می کنم تا اولا بدانید چه کسب و کار اینترنتی مناسبتان بوده و در واقع ایده یابی می کنید و سپس به کمک روش های دیجیتال مارکتینگ یاد میگیرید چگونه کار اینترنتی خودتان را رشد دهید تا شکوفا شود.

چرا کسب و کار اینترنتی؟

چرا کسب و کار اینترنتی عالی است؟

 1. محدودیت مکانی وجود ندارد:

  یکی از خوب ترین ویژگی های کسب و کار اینترنتی این است که می توانید در خانه بنشینید، کار کنید و با دنیا تجارت کنید.

 2. محدودیت زمانی در کار نیست:

  می خواهد نصف شب باشید یا صبح زود، تعطیلات نوروزی باشد یا اوج فعالیت مردم در بهار، هر زمانی که باشد، نانِ تان در روغن خواهد بود! اگر رویایی دارید و طپش قلبتان اجازه نمی دهد که برای رسیدن به آن تعلل کنید می توانید نصف شب نیز از خواب بیدار شوید و به تجارتِ جذابتان مشغول باشید. کاری که ما انجام می دهیم!

 3. آقای خودتان باشید:

  به قول معروف آقا بالا سری در کار نیست! خودتان هستید و مشتریانتان. می توانید آنقدر محصولات و خدماتتان را خوب ارائه دهید که از انرژی مثبت هوادارانتان یک دنیا آرامش بگیرید. کارمندان کار خود را شروع می کنند به امید روزی که بازنشسته شوند تا آن وقت بتوانند از زمان و پولی که پس انداز کرده اند استفاده کنند، اما در اینترنت دیگر نیازی نیست 30 سال چشم انتظار روز بازنشتگی باشید، در همان یکی دو سال اول فعالیت خود چندین برابر بیشتر از یک فرد بازنشسته درآمد کسب کنید و به سفر و تفریحات خود بپردازید. معنای زندگی اینگونه احساس می شود.

 4. آمادگی برای ورود هر کسب و کاری:

  مهم نیست که اکنون در دنیای واقعی مشغول به چه کاری هستید، همان کار را به فضای مجازی منتقل کنید. اگر طلا فروش هستید، سایتی برای فروش جواهرات بزنید. اگر آموزشگاه دارید، یک آموزشگاه آنلاین راه اندازی کنید. فرقی نمی کند مشغول چه کاری هستید، فقط مهم این است زودتر شروع کنید و شاهد قدرت شگفت انگیز دهکده جهانی باشید.

 5. شغل جانبی:

  هرچند که به اعتقادِ بنده، کار اینترنتی باید شغل اصلی تان باشد؛ اما به هر حال افرادی وجود دارند که قبلا استخدام شده اند و اکنون ناچارا باید ادامه دهند و یا هنوز آنچنان که باید به کار اینترنتی اعتماد پیدا نکرده اند و دوست دارند با احتیاط بیشتری به سمت تجارت الکترونیک گام بردارند. به هر حال با وجود هر شغل دیگری می توانید کار اینترنتی را بعنوان شغل دوم در نظر گرفته و حتی زمانی که مشغول انجام کار اول خود هستید، به این کار نیز بپردازید، چراکه هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد!

 6. اشباع نمی شود:

  هنوز که اولِ کار است، بسیاری دغدغه دارند که کسب و کار اینترنتی هم به سرعت اشباع می شود، اما این تفکر اشتباه است. فضای اینترنت آنقدر وسیع است که حالا حالا ها ظرفیتِ خوبی داشته باشید. ضمن اینکه هنوز عده بسیاری اینترنت ندارند و بزودی به این شبکه جهانی می پیوندند.

هر چه از مزایای بی شمارِ تجارت الکترونیک بگوییم، کم گفته ایم؛ بهتر است سریعتر فایل کتاب الکترونیکی را مطالعه کنید، در پست های بعدی باز هم بیشتر از شگفتی های دهکده جهانی اینترنت خواهیم گفت.

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید، تا لینک دانلود کتاب الکترونیکی 1.5 مگابایتی برایتان ارسال شود:

همچنین بخوانید:  ویدیو مارکتینگ چه تاثیری بر سئو دارد؟

درباره ی تحریریه میهن لرن

متخصص شبکه‌های کامپیوتری، دیجیتال مارکتینگ، سئو، وردپرس و فریم ورک‌‌های تحت وب مانند لاراول.

مطلب پیشنهادی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی چیست و چه تاثیری بر سئوی سایت دارد؟

به نام خداوند مهربان این مطلب را برای دوستانی نوشته ایم که کم حوصله هستند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *