معرفی کتاب «دکترای سئو» برای علاقه مندان بازاریابی دیجیتال

1
69

به نام آفریدگار هستی

فرصت های طلایی در کسب و کار اینترنتی نمایان شده و روز به روز بیشتر از پیش می درخشد. اکنون این ظرفیت وجود دارد که از نظر اقتصادی موفقیت های شگفت انگیزی را کسب کنیم، چراکه اگر در گذشته رویاهایمان فقط به یک مکان و به یک شهر محدود می شد، اکنون در هر جا که باشیم می توانیم با تمامِ دنیا تجارت کنیم و این یعنی در آینده نزدیک دیگر هیچ خبری از ناامیدی نخواهد بود، اگر که قدرت دهکده جهانی را درک کنیم.

موفقیت و پیشرفت در فضای مجازی، قوانینی دارد که با پای بندی به آنها، موفقیتتان گارانتی شده است. بخشِ اعظمی از این قوانین در دانش «سئو» نهفته است.

سئو چیست؟

سئو (SEO) که مخفف Search Engine Optimization بوده، یکی از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ می باشد که به منظور بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و جذب بازدید رایگان و هدفمند از آن بهره می بریم. در عصر حاضر و بعنوان مدیر یک سایت ضرورت دارد تا بر تکنیک های سئو تسلط یابید، چرا که نقش بسیار مهمی را در موفقیت و یا عدم موفقیت تجارت آنلاین تان ایفا خواهد کرد.

به کمک سئو می توانید:

  • بصورت رایگان بازدید کننده جذب کنید.
  • سئو باعث تشکیل جامعه هدف در سایتتان می شود که منجر به افزایش فروش خواهد شد.
  • با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، برخلاف روش های تبلیغاتی، جذب بازدید دائمی خواهد بود.
  • با یادگیری قوانین سئو نسل جدید، خود به خود کیفیت محتوا سایتتان نیز ارتقاء خواهد یافت.

کتاب دکترای سئو | SEO Book

مشخصات کتاب «دکترای سئو»

به جرات می‌توان گفت، کتاب «دکترای سئو» کامل‌ترین کتابی است که تاکنون در این زمینه به رشته تالیف درآمده و تمامی نکات و آموزش‌ها نه تنها برگرفته از آموزش‌های تئوری و آکادمیک، بلکه کاملا به تجربیات عملی و چندین ساله آمیخته شده که قطعا این بر ارزشمندی و خاص بودن کتاب می‌افزاید و مسیر موفقیت شما را جهت رشد کسب‌وکار اینترنتی‌تان هموارتر می‌سازد. امیدواریم از خواندن این کتاب لذت برده و به سرعت شاهد پیشرفت کسب‌وکار آنلاین خود باشید. لازم به توضیح است که این کتاب به تالیف فروغ شریعتمداری و سعید حکیمی نیا توسط انتشارات دیباگران تهران در پاییز 1397 بعنوان بروزترین و جامع ترین کتاب سئو به چاپ رسیده است.

همچنین بخوانید:  معرفی کتاب «صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ»
[box type=”shadow” align=”alignright” class=”” width=”100%”] خرید کتاب دکترای سئو [/box]

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید