ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

آموزش فریم ورک لاراول (Laravel) – قسمت هفتم

به نام آفریننده بخشنده و مهربان

با هفتمین قسمت از آموزش فریم ورک لاراول همراه شما هموطنان گرامی هستیم، همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید، لاراول یک فریم ورک بسیار آسان و سریع می باشد و در کمتر مواردی هنگام کار کردن با آن دچار مشکل می شوید. همچنین این فریم ورک دارای امنیت بالایی می باشد که در تعاریف ما هنگام آموزش قطعا به آنها بر خورده اید.

آموزش لاراول

آنچه که قسمت پیشین در رابطه با بحث بانک اطلاعاتی آموختید مربوط به Eloquent بود و باتوجه به اهمیت ارتباط با بانک اطلاعاتی و انجام دستورات متنوع رو آن در این قسمت قصد داریم بطور ویژه تری به این موضوع بپردازیم یعنی کار با بانک با استفاده از Query builder که بسیار قدرتمند می باشد و دستوراتی که در کد نویسی لاراول شما به این سبک می نویسید به انواع مختلف بانک های اطلاعاتی مثل پستگرس، MySql و SQLite بطور خودکار قابل تبدیل خواهد بود.

  • آنچه در این قسمت خواهید آموخت:

تمامی دستورات فراخوانی از بانک اطلاعاتی (Select)، درج (insert)، ویرایش (Edit) و حذف (Delete) در این قسمت با استفاده از کوئری ساز یا همان Query builder آموزش داده خواهند شد، در واقع در این روش برای نمایش مقادیر از PDO Parameter Binding استفاده می شود که از وب سایت شما در مقابل حملات SQL Injection محافظت خواهد کرد.

همچنین از قدرت جادویی فریم ورک Laravel استفاده خواهیم کرد و به شما نشان خواهیم داد که چطور در عرض کمتر از یک دقیقه فرم ورود (Login)  و فرم عضویت در سایت (Register) را ایجاد کنید، نه تنها فرم بلکه ارتباطش با بانک اطلاعاتی!

هم اکنون این احساس باید به شما دست داده باشد که روز به روز با لاراول قدرتمندتر می شوید! واقعا که اینگونه است.

حجم: 80 مگابایت

زمان: 35 دقیقه

مدرس: مهندس سعید حکیمی

ناشر رسمی: میهن لرن

همچنین ببینید

امکانات جدید لاراول 5.5

روش های جدید مسیریابی معرفی شده در  5.5 Larave

به نام خدا Laravel 5.5 دو کلید میانبر مناسب را به کلاس Laravel Router  اضافه کرده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *