آموزش نتورک پلاس – قسمت نهم – شبکه های وایرلس

4
20

به نام آفریننده عشق

نتورک پلاس دروازه ورود به دنیای شبکه های کامپیوتری می باشد و قبل از اینکه پا به هر شاخه ای از دانش شبکه بگذارید، لازم است حتما این دوره آموزشی را فرا  بگیرید تا با مفاهیم اصلی شبکه آشنا شوید و بعد در شاخه های دیگر بطور جزئی وارد هرکدام شوید و بطور عملی آنها را پیاده سازی کنید.

دانلود آموزش فارسی نتورک پلاس | Network Plus Training
دانلود آموزش فارسی نتورک پلاس | Network Plus Training

میهن لرن مفتخر است که هم اکنون نهمین قسمت از مجموعه پر طرفدار نتورک پلاس که برای اولین بار در ایران توسط میهن لرن ارائه می شود را خدمتتان ارائه می دهد.

در این قسمت بحث شبکه های وایرلس می باشد، استاندارد های این شبکه ها به شما معرفی خواهند شد، انواع شبکه های بی سیم، امنیت در انها و سایر مباحثی که در دوره نتورک پلاس لازم است بدانید. همچنین دوستان پس از گذراندن این دوره می توانند با رفتن به “اینجا” آموزش های حرفه ای و تخصصی میهن لرن را در زمینه شبکه های وایرلس دریافت نمایند.

جهت دانلود این قسمت اموزشی لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود
دانلود

توجه : تاکنون 8 قسمت از ده قسمت این مجموعه بطور رایگان و کامل تقدیم هموطنان گرامی شده است. دو قسمت آخر جهت حمایت از “بسته کامل آموزشی نتورک پلاس” و کاربران عزیزی که این پکیج آموزشی را خریداری می کنند، در داخل پکیج قرار می گیرد و بطور عمومی فیلم آموزشی دو قسمت آخر عرضه نمی شود ولی PDF این قسمت ها همچنان به طور رایگان خدمتتان تقدیم می شود. ضمنا پیشنهاد می شود پکیج آموزشی را حتما تهیه کنید بلکه کاملا برای آزمون نتورک پلاس آماده خواهید شد.(5 ساعت فیلم آموزشی + PDF کامل آموزش نتورک پلاس بطور فارسی + نمونه سوالات نتورک پلاس)

همچنین بخوانید:  آموزش جامع طراحی وب -قسمت یازدهم- جی کوئری (JQuery)

دانلود فیلم آموزش (دریافت پکیج)

دانلود PDF آموزشی این قسمت (رایگان)

 

پیشنهاد ویژه:

مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس | Network Plus Full Package
مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس | Network Plus Full Package

مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس (اولین و کاملترین مجموعه در ایران با مناسبت ترین هزینه)

محتوای پکیج: 10 قسمت فیلم آموزش فارسی نتورک پلاس + PDF فارسی و کامل آموزش نتورک پلاس + نمونه سوالات آمادگی آزمون نتورک پلاس

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و دریافت پکیج اینجا کلیک کنید.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید