آموزش نتورک پلاس، شبکه های کامپیوتری – قسمت 2

0
179

به نام خدا

همانطور که پیشتر دوره نتورک پلاس را معرفی کردیم متوجه شدید که نتورک پلاس، الفبای شبکه های کامپیوتری می باشد که برای ورود به هر شاخه ای از شبکه ها، نیاز دارید که اول پیشنیاز آنها را در این دوره فرا بگیرید و بر مبانی شبکه های کامپیوتری تسلط پیدا کنید.

اموزش فارسی نتورک پلاس

میهن لرن برای اولین بار در ایران بطور کامل و دقیق در این مجموعه تمامی مباحث نتورک پلاس را خدمت شما هموطنان گرامی با بالاترین کیفیت آموزش و ارائه می دهد. می توانید با رفتن به دسته بندی آموزش های شبکه و یا کلیک در اینجا از قسمت های قبلی و یا آتی مطلع شوید و آنها را بطور رایگان دریافت کنید و یا در نهایت بطور یکجا از اینجا پکیج کامل آموزش نتورک پلاس و یا سایر آموزش های جامع شبکه را با هزینه اندک خریداری کنید.

در قسمت پیشین ما مباحث مهمی از جمله کابل های شبکه، توپولوژی ها، متد های دسترسی به رسانه شبکه و.. را فرا گرفتیم در این قسمت نیز بحث مهمی را بررسی می کنیم که مربوط می شود به مدل های OSI و TCP/IP که در این مدل ها به بررسی لایه های شبکه می پردازیم. اینکه یک پکت یا داده وقتی از یک مبدا به مقصد ارسال می شود چه مسیری را می پیماید و در هر مرحله چه شکلی به خود می گیرد، در واقع متوجه می شویم که چه زبانی در کار هست که هم باعث می شود کاربر(ما) آنرا بفهمیم و هم شبکه و رسانه های سخت افزاری.

همچنین بخوانید:  آموزش نتورک پلاس - قسمت هفتم - دسترسی از راه دور به شبکه و پروتکل ARP

جهت دانلود فیلم آموزشی این قسمت و همچنین کتاب الکترونیکی (PDF) این قسمت بطور رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود اموزش نتورک پلاس قسمت 2
دانلود فیلم آموزشی

زمان : حدود 20 دقیقه / کیفیت : عالی 720p / حجم : 36 مگابایت

مشاهده آنلاین این قسمت

دانلود کتاب الکترونیکی قسمت دوم آموزش نتورک پلاس

میهن لرن تولید کننده و ناشر رسمی تمامی محصولات خود می باشد، کپی برداری از هر یک از محتوای سایت با کسب اجازه مدیریت و لینک برگشتی به سایت مانعی ندارد.

* دانلود آموزش های میکروتیک

* دانلود آموزش های سیسکو

* پکیج های جامع آموزش شبکه

پیشنهاد ویژه:

مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس | Network Plus Full Package
مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس | Network Plus Full Package

مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس (اولین و کاملترین مجموعه در ایران با مناسبت ترین هزینه)

محتوای پکیج: 10 قسمت فیلم آموزش فارسی نتورک پلاس + PDF فارسی و کامل آموزش نتورک پلاس + نمونه سوالات آمادگی آزمون نتورک پلاس

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و دریافت پکیج اینجا کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید