خاموش شدن خودکار کامپیوتر

1
23

حتما تاکنون برای شما هم پیش آمده که بخواهید در یک زمان مشخص سیستمتان خاموش شود. از طریق روش های مختلفی می توان این کار را انجام داد؛ از جمله تنظیمات بایوس سیستم، اما راحت ترین راه استفاده از نرم افزار های موجود است که بصورت خودکار این کار را برای شما انجام می دهند.

پیشنهاد ما به شما استفاد از نرم افزار PC Auto Shutdown است. توسط نرم افزار PC Auto Shutdown و رابط کاربری بسیار ساده ای که دارد، شما می توانید سیستم خود را بصورت خودکار خاموش، راه اندازی مجدد، Sleep، قفل، Hibernate کنید و همچنین این نرم افزار بخشی بنام Clean Up دارد و میتواند بطور خودکار سیستم شما را دستی بکشد و از مواردی چون تاریخچه مرورگر، سطل زباله و.. پاکسازی کند.

PC Auto Shutdown
PC Auto Shutdown

همچنین شما قادرید بر روی نرم افزار PC Auto Shutdown کلمه عبور بگذارید تا دیگران نتوانند در تنظیمات شما تغییراتی ایجاد کنند و راس ساعت و روزی که مشخص کرده اید، سیستم اعمال مورد نظر را اتوماتیک انجام دهد.

قابلیت خاموش شدن خودکار سیستم برای کاربرانی که در ساعات رایگان دانلود دارند، می تواند بسیار مفید باشد و شما می توانید در زمینه دانلود سیستم خود را کاملا خودکار کنید که راس ساعت مشخص شده روشن و شروع به دانلود کند و همچنین راس ساعت مشخص شده دانلود پایان پذیرد و سیستم خاموش شود.

نرم افزار PC Auto Shutdown براحتی از سایتهای ایرانی قابل دانلود است.

همچنین بخوانید:  آموزش فریم ورک لاراول (Laravel) – قسمت ششم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید