ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (54 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پکیج کامل آموزشی نتورک پلاس – فیلم آموزشی،کتاب اموزشی،نمونه سوالات

به نام خداوند مهربان، آفریننده عشق

اعتماد شما نسبت به میهن لرن باعث شد که بار دیگر بتوانیم با یک مجموعه فوق العاده برای اولین بار در کشور عزیزمان، پکیج جامع و کامل دیگر که تماما به تولید میهن لرن می باشد در خدمتتان باشیم.

بسته آموزشی که هم اکنون در مقابل شماست آموزش کامل دوره نتورک پلاس به زبان فارسی (مدرک پیش نیاز دوره های شبکه) می باشد و محتوای آن ده قسمت آموزشی برابر با 5 ساعت، کتاب PDF کاملا فارسی که توسط میهن لرن تالیف شده و همچنین تست های چهار گزینه ای آمادگی آزمون نتورک پلاس را شامل می شود. در واقع در حال حاضر جامعترین پکیج آموزش نتورک پلاس در سطح ایران عزیزمان، این پکیج می باشد.

پکیج کامل آموزشی نتورک پلاس | فیلم آموزشی، PDF نتورک پلاس و نمونه سوالات آمادگی آزمون نتورک پلاس
پکیج کامل آموزشی نتورک پلاس | فیلم آموزشی، PDF نتورک پلاس و نمونه سوالات آمادگی آزمون نتورک پلاس

 

و اما دوره نتورک پلاس چیست؟

به هر شاخه ای که بخواهید وارد شوید، ابتدا لازم است الفبای آن را بیاموزید و الفبا یا مبانی شبکه های کامپیوتری دوره نتورک پلاس می باشد که در این دوره شما با تمامی مفاهیم شبکه آشنا می شوید و در واقع الفبای شبکه های کامپیوتری را یاد میگیرید و پس از اینکه از این دروازه عبور کردید وارد دنیای شبکه های کامپیوتری می شوید و بعد بطور جزئی تر می توانید وارد شاخه مورد علاقه خود شوید، مثلا یکی از دور های شبکه های مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، شبکه های وایرلس و یا غیره را بگذارنید.

از جهت اینکه این دوره آموزشی متقاضیان زیادی دارد و متاسفانه هنوز پکیج جامع آموزشی بطور فارسی به هموطنان ارائه نشده است، میهن لرن مفتخر است که برای اولین بار اقدام به تولید مجموعه کامل اموزش نتورک پلاس با بالاترین کیفیت کرده است.

مجموعه کامل آموزشی نتورک پلاس | Network Plus Full Package

 

10 قسمت فیلم آموزشی + PDF آموزشی فارسی + تست های آمادگی آزمون

محتوای پکیج جامع آموزش نتورک پلاس میهن لرن چیست؟

10 قسمت آموزش فارسی (5 ساعت) ، PDF فارسی آموزش کامل نتورک پلاس به زبان فارسی (به تالیف میهن لرن) ، نمونه سوالات تستی نتورک پلاس (جهت آمادگی شرکت در آزمون نتورک پلاس)

 

سرفصل های فیلم آموزشی دوره نتورک پلاس به شرح زیر می باشد:

 • قسمت 1: معرفی انواع شبکه های کامپیوتری، معرفی کابل های شبکه، استاندارد های سوکت زنی کابل های LAN، بررسی توپولوژی های شبکه، روش های دسترسی به مدیای شبکه
 • قسمت 2: بررسی کامل لایه های شبکه از روی مدل های OSI و TCP/IP
 • قسمت 3: بررسی کامل مبحث IP ها (IPv4، IPv6، subnet mask، سابنتینگ، Gateway، کلاس ای پی ها)
 • قسمت 4: بررسی انواع روش های IP دهی اتوماتیک در شبکه (DHCP و APIPA)
 • قسمت 5: بررسی کامل DNS و NetBios
 • قسمت 6: بررسی کامل سرویس NAT و پورت های شبکه
 • قسمت 7: سرویس های دسترسی از راه دور به شبکه، پروتکل ARP و rARP
 • قسمت 8: کاربرد VPN در شبکه جهت امنیت بیشتر و بر قراری ارتباط از راه دور، VLAN در سوئیچ ها
 • قسمت 9: بررسی کامل بحث وایرلس (Wireless Networks) طبق سرفصل نتورک پلاس
 • قسمت 10: مباحث مربوط به روتر ها و سوئیچ ها و روتینگ در شبکه ها و همچنین معرفی انواع سوئیچ ها – خلاصه کامل دوره

همانطور که مشاهده می کنید، این آموزش طبق سرفصل استاندارد بین المللی طراحی شده است، و بعد از مشاهده این دوره کامل بر مفاهیم شبکه مسلط خواهید شد.

 

ویژگی های پکیج های آموزش های میهن لرن:

 • آموزش های جامع و فارسی
 • مدرس با تجربه و حرفه ای
 • ارائه جزوه همراه فیلم آموزشی
 • ارائه نمونه سوالات امتحانی
 • تمامی پکیج ها بطور پیش فرض بیش از 70% تخفیف نسبت به اموزش های مشابه در ایران را دارند.
 • تضمین کیفیت توسط کاربران (قبل از ارائه پکیج قسمت هایی از پکیج رایگان منتشر شده و پس از جلب نظر و تایید کاربران پکیج می شود)
 • میهن لرن کانال منتخب شبکه های ویدئویی داخل ایران می باشد و این نشانه اعتماد و رضایت هموطنان است.

 

نتایجی که بعد از مشاهده این آموزش بدست خواهید آورد:

 • تسلط بر تمام مفاهیم پایه ای شبکه
 • آمادگی شروع به کار در زمینه شبکه (همچون نقشه کشی، کابل کشی و..)
 • آمادگی کامل برای ورود به هر شاخه از شبکه های کامپیوتری

همچنین جهت تضمین کیفیت این مجموعه باید اعلام کنیم که قسمت هایی بعنوان دمو بصورت رایگان منتشر شده و از نظرات کاربران گرامی می توان متوجه کیفیت بالای این مجموعه شد.

دانلود

محتوای بسته آموزش جامع نتورک پلاس: 10 قسمت آموزش فارسی کامل نتورک پلاس + پی دی اف فارسی و کامل آموزش Network Plus + نمونه سوالات تستی آزمون نتورک پلاس (این اولین بسته جامع آموزش فارسی در ایران می باشد و کاملا شما را برای آزمون نتورک+ آماده خواهد کرد.)

قیمت: 28 هزار تومان / تحویل آنی پس از پرداخت / پشتیبانی : info [at] mihanlearn.net

 

دمو (تضمین کیفیت):

جهت بازدید از سایر محصولات جامع آموزشی در زمینه شبکه اینجا کلیک کنید.

به نام خداوند مهربان، آفریننده عشق اعتماد شما نسبت به میهن لرن باعث شد که بار دیگر بتوانیم با یک مجموعه فوق العاده برای اولین بار در کشور عزیزمان، پکیج جامع و کامل دیگر که تماما به تولید میهن لرن می باشد در خدمتتان باشیم. بسته آموزشی که هم اکنون در مقابل شماست آموزش کامل دوره نتورک پلاس به زبان فارسی (مدرک پیش نیاز دوره های شبکه) می باشد و محتوای آن ده قسمت آموزشی برابر با 5 ساعت، کتاب PDF کاملا فارسی که توسط میهن لرن تالیف شده و همچنین تست های چهار گزینه ای آمادگی آزمون نتورک پلاس را شامل می شود. در واقع در حال حاضر جامعترین پکیج آموزش نتورک پلاس در سطح ایران عزیزمان، این پکیج می باشد. پکیج کامل آموزشی نتورک پلاس | فیلم آموزشی، PDF نتورک پلاس و نمونه سوالات آمادگی آزمون نتورک پلاس   و اما دوره نتورک پلاس چیست؟ به هر شاخه ای که بخواهید وارد شوید، ابتدا لازم است الفبای آن را بیاموزید و الفبا یا مبانی شبکه های کامپیوتری دوره نتورک پلاس می باشد که در این دوره شما با تمامی مفاهیم شبکه آشنا می شوید و در واقع الفبای شبکه های کامپیوتری را یاد میگیرید و پس از اینکه از این دروازه عبور کردید وارد دنیای شبکه های کامپیوتری می شوید و بعد بطور جزئی تر می توانید وارد شاخه مورد علاقه خود شوید، مثلا یکی از دور های شبکه های مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، شبکه های وایرلس و یا غیره را بگذارنید. از جهت اینکه این دوره آموزشی متقاضیان زیادی دارد و متاسفانه هنوز پکیج جامع آموزشی بطور فارسی به هموطنان ارائه نشده است، میهن لرن مفتخر است که برای اولین بار اقدام به تولید مجموعه کامل اموزش نتورک پلاس با بالاترین کیفیت کرده است.   10 قسمت فیلم آموزشی + PDF آموزشی فارسی + تست های آمادگی آزمون محتوای پکیج جامع آموزش نتورک پلاس میهن لرن چیست؟ 10 قسمت آموزش فارسی (5 ساعت) ، PDF فارسی آموزش کامل نتورک پلاس به زبان فارسی (به تالیف میهن لرن) ، نمونه سوالات تستی نتورک پلاس (جهت آمادگی شرکت در آزمون نتورک پلاس)   سرفصل های فیلم آموزشی دوره نتورک پلاس به شرح زیر می باشد: قسمت 1: معرفی انواع شبکه های کامپیوتری، معرفی کابل های شبکه، استاندارد های سوکت زنی کابل های LAN، بررسی توپولوژی های شبکه، روش های دسترسی به مدیای شبکه قسمت 2: بررسی کامل لایه های شبکه از روی مدل های OSI و TCP/IP قسمت 3: بررسی کامل مبحث IP ها (IPv4، IPv6، subnet mask، سابنتینگ، Gateway، کلاس ای پی ها) قسمت 4: بررسی انواع روش های IP دهی اتوماتیک در شبکه (DHCP و APIPA) قسمت 5: بررسی کامل DNS و NetBios قسمت 6: بررسی کامل سرویس NAT و پورت های شبکه قسمت 7: سرویس های دسترسی از راه دور به شبکه، پروتکل ARP و rARP قسمت 8: کاربرد VPN در شبکه جهت امنیت بیشتر و بر قراری ارتباط از راه دور، VLAN در سوئیچ ها قسمت 9: بررسی کامل بحث وایرلس (Wireless Networks) طبق سرفصل نتورک پلاس قسمت 10: مباحث مربوط به…

نقد و بررسی محصول

کیفیت تدریس - 100%
کیفیت تصویر - 98%
سرفصل استاندارد و رسمی - 100%
هزینه بسیار مناسب نسبت به تمام مراجع - 100%

100%

تضمین کیفیت

یکی از شاخه های پرطرفدار امروزی چه در بازار کار و چه در بحث آموزش، شاخه "شبکه" است که این روز ها شاید آگهی های استخدام زیادی در رابطه با این رشته دیده باشید. خوشبختانه راه یادگیری شما باز است و بصورت خود آموز نیز می توانید این رشته را فرابگیرید از نقطه صفر یادگیری. و این نقطه صفر دقیقا اشاره به عناوین همین مدرک دارد یعنی "نتورک پلاس"، نتورک پلاس اولین قدم ورود شما به دنیای شبکه ها است. اگر قصد دارید در هر شاخه ای از شبکه بعنوان مثال مایکروسافت، سیسکو، میکروتیک، وایرلس یا غیره فعالیت داشته باشید حتما باید ابتدا این آموزش را گذرانده باشید تا الفبای شبکه را آموخته باشید. میهن لرن هم اکنون بعنوان یک مرجع محبوب در بین فارسی زبانان اقدام به ارائه آموزش نتورک پلاس طبق سرفصل استاندارد با بالاترین کیفیت کرده است. به جرات می توان گفت بهترین آموزش در خصوص +Network هم اکنون پیش و روی شماست با کمترین هزینه، بطوری که دیگر نیاز نباشد هزینه های چند میلیونی را صرف رفتن به آموزشگاه بکنید.

امتیاز کاربران: 4.07 ( 5 رای)
100 bigtheme

همچنین ببینید

ویژگی های لاراول 5.5 | Laravel

نحوه استفاده از وردپرس به عنوان Backend برای Laravel

به نام خدا توجه داشته باشید راه های مختلفی برای استفاده از وردپرس به عنوان …

34 دیدگاه

 1. باسلام
  من پکیج رو خریداری کردم ولی لینک دانلود خراب است لطفااصلاح نمایید
  باتشکر

  • با عرض سلام
   وقت بخیر
   لینک پکیج بررسی شد و سالم می باشد، لطفا با مرورگر دیگر تست کنید و برای دانلود از نرم افزار IDM استفاده کنید.
   همچنین لینک این پکیج از سرور دیگری نیز برایتان ارسال شد تا در صورت عدم موفقیت به دانلود، از لینک پشتیبان استفاده کنید.
   موفق باشید

 2. با سلام من خرید کردم و عالی بوده

 3. سلام
  ببخشید من یه سوال خیلی تخصصی داریم اونم اینه ک تو جلسه چهار نتورک پلاس از وسطاش یه موزیک متن میگذارین میشه لطفا اسم اهنگ رو بگین 🙂

 4. با عرض سلام و خسته نباشید .
  میخواستم بدونم که آیا باز هم کد تخفف برای این محصول قرار می دهید یا خیر ؟ . باید این کد تخفیف را چگونه تهیه کرد ؟

 5. سلام خسته نباشید
  من این پکیج رو خریداری کردم اما چون تو قسمت spam
  بود من ندیدم تا امروز
  که روی لینکش زدم و برام پیغام اومد که تاریخ لینک دانلود شما منقضی شده
  حالا من باید چیکار کنم؟؟؟

 6. سلام ممنون از سایت خوبتون
  موفق باشید و هر روز پیشرفت کنید.
  اگه میشه کد تخفیف بازم بزارید.
  شما فوق الاده اید.

 7. سلام
  این سایت فوق العاده اس
  سوالم اینه که این پکیج چ فرقی با ده قسمت آموزشی که روی سایت گذاشتید داره؟

 8. سلام و درود برشما

  چندین ماه است شبانه روز دارم تمام سایتهایی که در زمینه کسب و کار اینترنتی و طراحی وب و ایمیل مارکتینگ و آموزشهای اینترنتی است را پیگیری و بررسی میکنم . تنها سایتی که ارزانترین محصولات و بیشترین محصولات رایگان باارزش را دارد و بسیار باصداقت باکاربران برخورد میکند سایت میهن لرن است . واقعا که بینهایت تشکر میکنم و قطعا کائنات پاسخ این خدمت و صداقت شما را چندین برابر میدهد .

  مانا باشید.

  • با عرض سلام و تبریک سال نو
   خداوند را شاکرم که میتوانیم از این جایگاه خدمتگذار هموطنان عزیز و لایقی چون شما باشیم
   و امیدوارم که همواره بتوانیم با کیفیت مطلوب به ارائه خدمات بپردازیم و رضایت هموطنان را در پی کار خود داشته باشیم
   با احترام
   التماس دعا

 9. با سلام ضمن تشکر از شما من میخواسم بدونم پکیچ چ فرقی با اموزش رایگانی ک گذاشتید داره پکیچ کامل تره یا همونه؟

  • با سلام
   وقت بخیر
   معمولا در پکیج ها امکانات بیشتری نظیر فایل های کامل تمرینف پی دی اف و ویدئو های بیشتر قرار میگیرد.
   بسته به پکیج دارد.
   موفق باشید

 10. بسیار عالی و خوب ! امیدواریم موفق و پیروز باشید و فیلم های آموزشی بیشتر و متنوع تری را در سایت قرار دهید
  چطور میشه با شما همکاری داشت؟

 11. سلام
  سوال من اینه که این ویدیو ها با چه کیفیتی و چه حجمی است؟

 12. سایت بسیار خوبی دارید موفق باشید

 13. عذر ميخوام ميشه جزه سكيوريتي پلاسو با تستاش هم بزارين؟

 14. با سلام
  عذر ميخوام ميشه ما فقط تستاشو بخريم؟

 15. خیلی عالی هست ! امیدواریم هر جا هستید موفق و پیروز باشید و فیلم های آموزشی زیادی را در سایت قرار دهید 🙂

 16. با سلام خدمت شما
  می خواستم بدونم روش خرید این آموزش رو از خارج از ایران هم فراهم کنید چون ما حساب بانکی در ایران نداریم و نمی تونیم پرداخت انلاین کنیم. مگر اینکه پی پال داشته باشید لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون.

  • سلام دوست گرامی
   وقت بخیر
   در نظر داشتیم این کار را انجام دهیم چون همواره این مشکلات برای هموطنان خارج از کشور ما که قصد خرید داشته اند وجود داشته، اما هزینه های زیادی برای ما در بر داشت از جمله افتتاح حساب، کارمزد تبدیل ارز به ریال و..
   فعلا امکان خرید برای مشتریان خارج از کشور وجود ندارد و از این رو که هدف بیشتر حمایت از هموطنان عزیز در سراسر جهان می باشد لطفا با ایمیل وب سایت جهت دریافت رایگان پکیج مکاتبه نمایید.
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *