ضعیفبد نیستمتوسطخوبعالی (5 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

خاموش شدن خودکار کامپیوتر

حتما تاکنون برای شما هم پیش آمده که بخواهید در یک زمان مشخص سیستم شما خاموش شود. از طریق مختلفی می توان این کار را انجام دادم از جمله از تنظیمات بایوس سیستم اما راحت ترین راه استفاده از نرم افزار است که بصورت خودکار این کار را برای شما انجام دهد.

پیشنهاد ما به شما استفاد از نرم افزار PC Auto Shutdown است. توسط نرم افزار PC Auto Shutdown که رابط کاربری بسیار ساده ای دارد شما می توانید سیستم خود را بصورت خودکار خاموش ، ری استارت، Sleep , قفل ، Hibernate کنید و همچنین این نرم افزار بخشی بنام Clean Up دارد و میتواند بطور خودکار سیستم شما را دستی بکشد و پاکسازی کند از مواردی چون تاریخچه مرورگز،سطل زباله و..

PC Auto Shutdown
PC Auto Shutdown

همچنین شما قادرید بر روی نرم افزار PC Auto Shutdown کلمه عبور بگذارید تا دیگران نتوانند در تنظیمات شما تغییر انجام کنند و راس ساعت و روزی که مشخص کرده اید سیستم اعمال مورد نظر را انجام دهد.

قابلیت خاموش شدن خودکار سیستم برای کاربرانی که در ساعات رایگان دانلود دارند می تواند بسیار مفید باشد و شما می توانید در زمینه دانلود سیستم خود را کاملا خودکار کنید که راس ساعت مشخص شده روشن و شروع به دانلود کند و راس ساعت مشخص شده دانلود پایان پذیرد و سیستم خاموش شود.این آموزش بزودی برای شما قرار داده خواهد شد.

هم اکنون نرم افزار PC Auto Shutdown در ورژن 5.57 خود قرار دارد و براحتی از سایتهای ایرانی قابل دانلود است.

همچنین ببینید

آموزش ارسال و دریافت sms در لاراول

ارسال و دریافت پیش نمایش پیام های Laravel با Nexmo

با توجه به استقبال شما از آموزش های لاراول میهن لرن است، تصمیم گرفتیم مجموعه مقالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *